Sportowe sukcesy naszych uczniów
Dodane przez Andrzej Niewiera dnia 12-04-2017 00:16
la2017_1.jpg

5 kwietnia odbyły się Halowe Mistrzostwa Raciborza i Powiatu Raciborskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Uczniowie zmierzyli się w następujących konkurencjach: skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą, w biegach na 60, 300, 600 i 1000m.  Uczniowie reprezentujący naszą szkołę, jak zawsze wykazali się świetną kondycją i sprawnością zdobywając 18 medali: dziewczęta 9 (2 złote, 4 srebrne i 3 brązowe), chłopcy 9 (3 złote, 2 srebrne i 4 brązowe). Szczegółowe wyniki znajdują się w rozwinięciu newsa.


Treść rozszerzona
la2017_1.jpg

5 kwietnia odbyły się Halowe Mistrzostwa Raciborza i Powiatu Raciborskiego w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych i Gimnazjów. Uczniowie zmierzyli się w następujących konkurencjach: skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą, w biegach na 60, 300, 600 i 1000m.  Uczniowie reprezentujący naszą szkołę, jak zawsze wykazali się świetną kondycją i sprawnością zdobywając 18 medali: dziewczęta 9 (2 złote, 4 srebrne i 3 brązowe), chłopcy 9 (3 złote, 2 srebrne i 4 brązowe).




I miejsca

1. Dominika Przewosnik 2a1 - bieg 600m. 

2. Zofia Wierczek 2a2- skok w dal.

3. Henryk Cycon 3d- skok wzwyż.

4. Przemysław Sukmanowski 3f - skok w dal.

5.Karol Kasprzycki 2a2 - skok wzwyż.


II miejsca

1. Magda Grońska 2b- bieg 60m.

2. Julia Rzega 2a2- bieg 300m.

3. Julia Auguścik 1a1- bieg 600m.

4. Zuzanna Sczyrba 3e- p.kulą.

5. Bartosz Gudynowski 3d- bieg 300m.

6. Mateusz Kwaśny 2a2- skok w dal.

III miejsca

1.Natalia Siwiec 3b- bieg 60m.

2. Michalina Pitry 1a1- bieg 300m.

3. Emilia Zimny 2a2- skok w dal.

4. Paweł Bugała 1a2- bieg 300m.

5. Jakub Bożentka 3d- p.kulą.

6. Patryk Janko 3d- skok w dal.

7. Mikołaj Lipiński 2a2- skok w dal.

Serdecznie gratulujemy!

Pozostali uczestnicy zawodów:

1. Magda Flut 1c.

2. Julia Lewandowska 3e.

3. Aleksandra Tomasik 1c.

4. Nicola Chluba 3b.

5. Zuzanna Świtalska 1a3.

6. Katarzyna Kulig 1a3.

7. Julia Madej 3e.

8. Julia Nowak 2a2.

9. Paulina Gałeczka 1c.

10. Izabela Łopocz 1c.

11. Beata Jacheć 3b.

12. Justyna Jarząb 1a2.

13. Julia Sroka 1a2.

14. Julia Lukoszek 1a2.

15. Krzysztof Biedroń 1d.

16. Adrian Kuropatwa 1a2.

17. Kacper Dymurski 1c.

18. Michał Zebrała 1c.

19. Damian Machowski 3d.

20. Bartosz Gołka 3f.

21. Jakub Konopacki 3e.

22. Jakub Kulasza 3e.

23. Miłosz Żuk 1b.

24. Michał Bicz 2a2.

25. Piotr Modlich 3d.

26. Mateusz Libera 3a.

27.Marceli Wilanowicz 3a.

Opiekunami młodzieży byli nauczyciele pani Sylwia Sochacka i pan Marcin Handziuk.

17887268_745141555654848_832005170_o_800x450.jpg


17858239_745139365655067_204535290_o_800x450.jpg


17858911_745140265654977_1281843998_o_800x450.jpg


17857562_745139682321702_1546838734_n_450x800.jpg

Więcej zdjęć w galerii: http://gim1.raciborz.com.pl/photogallery.php?album_id=356